عضویت

ویژگی های یک کارخانه قالیشویی خوب

قالیشویی شفقی 12 شهریور 1399, 16:30 وبلاگ قالیشویی شفقی

یک قالیشویی خوب دارای ویژگی هایی است که موجب می شود نسبت به سایر قالیشویی ها  برتر باشد از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود.

ویژگی قالیشویی خوب

 

اگر قالیشویی که فرش خود را به آن جا می برید استاندراد باشد متوجه خواهید شد که روش های مختلفی را برای فرش های ماشینی و دستی به کار خواهد برد زیرا این فرش ها با هم تفاوت های بسیار زیادی دارند از جمله این تفاوت ها می توان به رنگ، جنس و حتی الیاف آن ها اشاره نمود.

 

فراموش نکنید مدت زمانی که یک قالیشویی خوب از شما می خواهد تا قالی ها را به شما پس بدهد حداکثر 48 ساعت می باشد و هنگام تحویل به صورت لوله شده و بدون عیب و نقص و شکستگی به شما پس خواهد داد.

 

همان طور که می دانید فرش باید مطهر باشد تا بر روی آن نماز گذارد از این رو قالیشویی باید به این نکات دقت کرده و با استفاده از آب پاکیزه و مطابق با آن چه دین اسلام فرموده باید فرش ها را شست و شو دهد.

 

قالیشویی باید نسبت به نوع آلودگی فرش اطلاع داشته باشد برای مثال ممکن است فرش با ماده خاصی آلوده شده باشد که ریختن آب روی آن باعث ماندگاری بیشتر لکه شود و ابتدا باید آن لکهو آلودگی برطرف شود. در کل منظور این است که علاوه بر دقت در کار فردی که کار قالیشویی را انجام می دهد اطلاعات کافی برای شست و شوی فرش های مختلف را داشته باشد.

 

یکی دیگر از مسائلی که حائز اهمیت می باشد ایناست که اگر فرش کهنه بود یا عیب و نقصی حتما قبل از شست و شو با صاحب قالی در میان بگذاریم و با رضایت وی تمامی کارها را انجام دهیم. برای مثال ممکن است بعد از شست و شوی فرش نیاز به رفوگری و ترمیم داشته باشد که لازم است از قبل مشتری را در جریان قرا دهیم.

 

قالیشویی خوب شفقی همیشه در کنار شما شهروندان عزیز تهرانی می باشد ؛ تنها با یک تماس در زمانی اندک درب منزل شما هستیم .

 

خدمات در سراسر تهران از جمله محلات : یوسف آباد ، شهرک غرب ، تهرانسر ، شهران و ... بصورت شبانه روزی

 

 

قالیشویی خوب

 

ارسال نظر

عکس خوانده نمی شود

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به قالیشویی شفقی است.
انصراف