021 - 44002908
عضویت

قالیشویی نزدیک حکیمیه

قالیشویی شفقی 31 مرداد 1396, 10:12 قالیشویی نزدیکی حکیمیه

قالیشویی نزدیک حکیمیه

قالیشویی شرق

قالیشویی شبانه روزی حکیمیه - قالیشویی نزدیک حکیمیه شفقی از ابتدای تاسیس تا به امروز تنها به ارائه خدمات مناسب قالیشویی در حکیمیه فکر می نموده است . قالیشویی نزدیک حکیمیه در سیستم شستشوی خود تنها از شوینده های استاندارد استفاده می کند تا هیچ آسیبی به فرش های ساکنان حکیمیه تهران نرسد .

قالیشویی شفقی حکیمیه دارای جواز رسمی فعالیت و سال ها سابقه مفید در امر قالیشویی ، قالی شویی ، مبل شویی و فرش شویی می باشد . به لحاظ کیفیت هم اگر تعریف از خود نباشد برترین قالیشویی نزدیک حکیمیه هستیم این گفته خودمان نیست بلکه نظرات مشتریان ما می باشد . اگر شما تنها یکبار از خدمات ما استفاده نمایید مطمئن باشید که مشتری همیشگی قالیشویی نزدیک حکیمیه خواهید شد . منظور از قالیشویی نزدیک حکیمیه یعنی قالیشویی در سراسر حکیمیه ، قالیشویی در خیابان های اطراف حکیمیه و تمامی محلات حکیمیه می باشد .

همگان قالیشویی نزدیک حکیمیه شفقی را به کیفیت بالا و قیمت پایین می شناسند

 

قالیشویی حوالی حکیمیه 77810043

قالیشویی شفقی 3 مرداد 1396, 13:59 قالیشویی نزدیکی حکیمیه

قالیشویی در شرق

قالیشویی حوالی حکیمیه شفقی آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در حوالی حکیمیه و محله های اطراف حکیمیه ارائه کلیه خدمات از جمله شستشوی قالی ، موکت ، فرش ، مبل و غیره را در نزدیکی حکیمیه  . تنها قالیشویی ارزان در حکیمیه و قالیشویی با کیفیت در حکیمیه را می توان قالیشویی شفقی را نام برد .
یکی از عللی که قالیشویی شفقی عنوان بهترین قالیشویی در حکیمیه را به خود اختصاص داده است رضایت مشتریان و رعایت بهداشت در شستشوی فرشها  می باشد . قالیشویی شفقی در حوالی حکیمیه به اینصورت عمل می نماید که ابتدا فرشها را به صورت لوله شده با ذکر مشخصات متقاشی دریافت می نماید و با احتیاط تا کارخانه قالیشویی حکیمیه آن را حمل می نماید پس از آن فرشها از نظر الیاف و هم چنین ضخامت الیاف بررسی می شوند و پس از تشخیص متناسب با نوع فرش مورد نظر از دستگاههای شستشوی قالی دو برسه و سه برسه و چهار برسه استفاده می نمایید و پس از آن فرشهای مورد نیاز توسط رفوع کاران با تجربه رفوع می گرددو به صورت لوله شده به متقاضی تحویل می گردد.
در شستشوی قالی در اطراف حکیمیه علاوه بر رعایت نکات ذکر شده تحویل به موقع و حفظ فرش از آسیبهای احتمالی از نکات بسیار مهمی می باشد.
استفاده از شوینده های شیمیایی و شستن فرش با روشهای قدیمی الیاف آن ها را از بین می برد و عمر فرش را کوتاه می نماید و حتی از قیمت آن می کاهد.

قالیشویی شفقی آماده ارائه خدمات به کلیه مناطق تهران می باشد

قالیشویی در محله حکیمیه

قالیشویی شفقی 16 تیر 1396, 10:27 قالیشویی در شرق تهران / قالیشویی نزدیکی حکیمیه

قالیشویی محله حکیمیه

قالیشویی در حکیمیه

در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید می توانید با قالیشویی در محله حکیمیه شفقی تماس بگیرید و فرشهای خود را برای شستشو به ما بسپارید

برخی از خدمات قالیشویی در محله حکیمیه عبارتند از :

شستشوی انواع قالی ابریشم و قالی ابریشم بدون استفاده از مواد و به صورت تضمینی توسط قالیشویی در محله حکیمیه

قالیشویی در محله حکیمیه ارائه دهنده خدمات رفوع و مرمت فرش های کهنه برای ساکنان محترم توسط کارشناسان با تجربه

استفاده از ماشین آلات پیشرفته توسط قالیشویی در محله حکیمیه به منظور افزایش کیفیت شستشو

پایین ترین نرخ قالیشویی در سراسر تهران فقط در قالیشویی در محله حکیمیه شفقی

بکارگیری پرسنل مجرب و کارآزموده در روند شستشو و ارائه خدمات قالیشویی در محله حکیمیه

به منظور جلوگیری از چروک و شکستگی فرش پس از شستشو ، قالیشویی در محله حکیمیه آنرا رول کرده و در کاور قرار می دهد سپس درب منزل شما تحویل داده

استفاده از مواد شوینده درجه یک در قالیشویی به منظور جلوگیری از صدمه به فرش ها بوسیله قالیشویی در محله حکیمیه

نحوه ثبت سفارش قالیشویی در محله حکیمیه :

ابتدا با شماره 77810043 تماس گرفته سپس آدرس دقیق و یک تلفن ر به اپراتور قالیشویی در محله حکیمیه بدهید و منتظر باشید تا نیروهای ما به شما مراجعه نمایند و فرش های شما را تحویل بگیرند و رسید مربوطه را به شما بدهند .

هدف قالیشویی در محله حکیمیه جلب رضایت مشتریان عزیز حکیمیه می باشد

همین حالا با قالیشویی در محله حکیمیه تماس بگیرید و از تخفیفات ویژه مشتریان سایت بهره مند شوید ( هر شماره فقط یکبار ) تنها کافی است پس از تماس با قالیشویی در محله حکیمیه نحوه آشنایی از طریق سایت را بیان نمایید .

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به قالیشویی شفقی است.
انصراف